\
Russian (CIS)English (United Kingdom)
Пошук на сайті
Новини
Статистика відвідувань
На даний момент 37 гостей на сайті

    Кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства проводить підготовчі курси з географії для абітурієнтів, які в наступному році будуть подавати документи до вступу на факультет геології, географії, рекреації і туризму. Даним процесом керує Центр довузівської освіти Харківського національно університету імені В.Н. Каразіна. Викладачами на підготовчих курсах працюють доценти кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Юрій Іванович Кандиба та  Павло Анатолійович Вірченко.

    Слухачами підготовчих курсів є учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та переважно Харківського району. Щорічно на підготовчих курсах навчаються понад 60 осіб. Заняття проходять у форму лекцій та практичних робіт згідно з програмою для підготовки до ЗНО з географії. Підготовка проводиться за програмою з географії, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Підготовчі курси забезпечують якісну підготовку за напрямом «Географія» та психологічну адаптацію майбутніх вступників до університету. Традиційно слухачі курсів стають студентами нашого факультету, кафедри.

        Початок занять – по мірі комплектування груп, заняття проводяться в головному корпусі Університету, пл. Свободи, 4.

        Час проведення занять – у вівторок та середу з 17-00 годин.

        Додаткова інформація за тел. (057) 707-52-70, (057) 707-55-26, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

  

  

  

 

 
Чи подобається Вам наш сайт?
Чи подобається Вам наш сайт?
 
Друга іноземна мова
Яку іноземну мову Ви хотіли би вивчати під час навчання на кафедрі?
 
Практики кафедри
Практика якого курсу запам'яталася Вам найбільше?