\
Russian (CIS)English (United Kingdom)
Пошук на сайті
Новини
Статистика відвідувань
На даний момент 49 гостей на сайті

   Студенти 3 курсу пройшли польовий етап виробничої практики (Комплексної навчально-дослідницької експедиції) у Дворічанському районі Харківської області, який тривав з 06 по 14 червня 2017 р. Студенти зібрали  статистичну та іншу інформацію про стан соціально-економічного розвитку району у відділах та управліннях Дворічанської районної державної адміністрації, у сільських радах, відвідали Дворічанський краєзнавчий музей.

     Було відвідано Національний природний парк «Дворічанський» з метою ознайомлення з особливостями його функціонування та визначення перспектив організації туристичної діяльності.

     Студенти провели профорієнтаційну роботу у Дворічанському ліцеї, ознайомивши учнів старших класів з особливостями навчання на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

     Під час камерального етапу буде оброблено зібрані матеріали та підготовлено звіт, що відображатиме територіальні особливості соціально-економічного розвитку Дворічанського району. 

Описание: https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 
Чи подобається Вам наш сайт?
Чи подобається Вам наш сайт?
 
Друга іноземна мова
Яку іноземну мову Ви хотіли би вивчати під час навчання на кафедрі?
 
Практики кафедри
Практика якого курсу запам'яталася Вам найбільше?