\
Russian (CIS)English (United Kingdom)
Пошук на сайті
Новини
Статистика відвідувань
На даний момент 45 гостей на сайті

Сприяння науковій роботі студентів

Однією із форм позааудиторної роботи, яка сприяє науковому пошуку студентів на кафедрі є їх участь у роботі дискусійного клубу студентів, аспірантів та молодих науковців кафедри, який функціонує більше 10 років. На засіданнях дискусійного клубу, які проводяться щомісяця відповідно до  затвердженого плану, обговорюються актуальні проблеми, пов'язані з сучасними суспільно- географічними дослідженнями, розвитком самої науки, науковими пошуками молоді тощо. Залучення студентів до такої форми позааудиторної роботи сприяє підвищенню їх творчої активності, примножує внесок молодих дослідників у науково-дослідну діяльність не тільки окремої кафедри, а й усього колективу факультету  та ВНЗ.

На кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства щомісяця проводяться науково-методологічні семінари, на яких магістранти, аспіранти, докторанти, молоді викладачі й науковці звітують про результати особистих наукових досліджень.

Участь у науково-практичних, науково-теоретичних та науково-методичних конференціях є однією із форм науково-дослідної роботи студентів у вищому навчальному закладі. На кафедрі щорічно проводиться міжнародна науково- практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Регіон: суспільно-географічні аспекти». Студенти кафедри під керівництвом викладачів готують тези та статті, які є результатом їх науково-дослідної роботи; під час конференції на пленарному та секційному засіданнях  доповідають  та обговорюють основні положення власних досліджень, а також, результати досліджень  інших  учасників конференції.

Протягом 2015-2016 н.р. студенти кафедри брали активну участь у різноманітних освітніх та наукових заходах, зокрема, в Університетському конкурсі студентських наукових робіт з природничих наук, Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих наук; Всеукраїнському конкурсі наукових студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук напряму «географічні науки» (м. Мелітополь); Всеукраїнський студентській  олімпіаді з  географії  (м. Переяслав-Хмельницький).

Під керівництвом проф. Нємця К. А. підготовлено переможця Всеукраїнського конкурсу наукових студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук напряму «географічні науки», який проводився відповідно  до  наказу МОН України з  географії  (студентка 5 курсу  Суптело О.,    І місце).

Під керівництвом доц. Вірченко П. А. підготовлено переможця Всеукраїнський  студентській  олімпіаді  з  географії  (студентка  5   курсу Логвинова  М., ІІ місце).

 

Під керівництвом доц. Сегіди К. Ю. підготовлено переможця Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих наук (студентка 4 курсу Ткаченко Н., ІІІ  місце).

 
Чи подобається Вам наш сайт?
Чи подобається Вам наш сайт?
 
Друга іноземна мова
Яку іноземну мову Ви хотіли би вивчати під час навчання на кафедрі?
 
Практики кафедри
Практика якого курсу запам'яталася Вам найбільше?